Romania Dota All Star-League
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romania Dota All Star-League

RD-AsL
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dinamo - Nantes, azi, 20:00! Musat, Axente si Rus titulari!

In jos 
AutorMesaj
GG.Hacker
Super Admin
Super Admin
GG.Hacker


Posts : 44
Join date : 08/07/2009

Dinamo - Nantes, azi, 20:00! Musat, Axente si Rus titulari! Empty
MesajSubiect: Dinamo - Nantes, azi, 20:00! Musat, Axente si Rus titulari!   Dinamo - Nantes, azi, 20:00! Musat, Axente si Rus titulari! I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 9:49 am

Primul meci al lui Dinamo in Franta este livetext pe www.sport.ro, azi, de al 19:00!

DINAMO: Florin Matache, Sergiu Homei, Cosmin Moti, Dragos Grigore, Nicolae Musat, Ianis Zicu, Laurentiu Rus, Gabriel Bostina, Marius Axente, Andrei Cristea, Marius Niculae

Dolha, Niculescu, Bratu, Izvoranu si Pedrescu sunt accidentati.

Dinamo il asteapta in Franta si pe Cristi Munteanu. Babicu a semnat azi pentru un an cu Dinamo!

"Am semnat contract pe un an de zile cu optiune pentru inca un an. Am 34 de ani, evolutiile mele au fost apreciate, un portar joaca pana la o varsta mai inaintata, asa ca nu cred ca varsta e o problema. O sa fac tot ce pot ca sa ajut echipa sa-si indeplineasca obiectivele", a spus portarul la plecarea in Franta

Dinamo - Nantes este livetext pe www.sport.ro, azi, de la 19:00!

Amicalul de lux pe care Zicu si compania il vor juca in Franta, cu Marseille, este live la Sport.ro si www.sport.ro, vineri de 21:00!
Sus In jos
https://romania-starleague.forumgratuit.ro
 
Dinamo - Nantes, azi, 20:00! Musat, Axente si Rus titulari!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania Dota All Star-League :: Romania Gaming Comunity :: Fun Zone :: Sport-
Mergi direct la: