Romania Dota All Star-League
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romania Dota All Star-League

RD-AsL
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Interviu TeG-ppasarel

In jos 
AutorMesaj
GG.Hacker
Super Admin
Super Admin
GG.Hacker


Posts : 44
Join date : 08/07/2009

Interviu TeG-ppasarel Empty
MesajSubiect: Interviu TeG-ppasarel   Interviu TeG-ppasarel I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:12 am

Interviu TeG-ppasarel

Cum te numesti ?
* Banaseanu Teodor Cristian
De cat timp joci dota?
* De 2-3 ani
Spune-ne ai avut vreodata momente in care ai vrut sa te lasi ?
*in fiecare zi in care prietena ma bate la cap sa stau cu ea in loc sa ma antrenez
Cariera ta de Dotist a avut si lucruri frumoase ? daca da care au fost acelea?
*Bineinteles ca a avut si lucruri frumoase. am cunoscut persoane de caracter cu care m-am imprietenit, am castigat si niste bani si cred ca cel mai important cam castigat respectul lumii in general pt ceea ce fac
La ce turnee ai participat ? Si ce turnee ai castigat?
*Pai cele care merita mentionate sunt locu 2 esl I, locu 1 esl II si esl III , rcl I locu 1 , locu 2 EEDC, acum tocmai ne-am calificat in grupe la ENC cu nationala, iar cu team TEG avem acum de jucat in Farm4Fame unde speram sa castigam
Ai o relatie buna cu cei din IGG . De cat timp Ii cunosti ?
*Am plecat din teg in igg la finala esl I , cam atunci am inceput sa ii cunosc mai bine. avand in vedere ca de atunci si pana acum echipa a ramas in mare la fel , doar ca a trebuit sa luam alti oameni in locul celor care nu au mai putut sa joace sau care au decis sa paraseasca echipa (frennzy , sony). pt noi conteaza mai mult cine suntem decat clantagul , si din punctul meu de vedere asta tre sa conteze foarte mult pt ca o echipa sa poata castiga aici in romania sau in afara. ne certam rar si pe nimic important , in mare parte sunt toate niste refulari ale problemelor zilnice. acum ca suntem din nou TEG nu e prea mare diferenta atata timp cat noi suntem aceeasi care eram inainte.
Am vazut ca ai jucat 1v1 cu Radu Valahu ? Povesteste-ne cam cum a fost !
*Am ramas impresionat , nu ma asteptam ca un barbat care arata asa sa aiba un ascutit simt al umorului si foarte mult bun simt. a fost un meci demonstrativ care avea ca scop publicitatea va dati si voi seama ca shansele ca el sa ma invinga la dota erau egale cu shansele sa il pun eu la skandenberg
Multumesc pentru timpul acordat
* Npc
https://2img.net/r/ihimizer/img406/5215/img3464.jpg
Sus In jos
https://romania-starleague.forumgratuit.ro
GG.Hacker
Super Admin
Super Admin
GG.Hacker


Posts : 44
Join date : 08/07/2009

Interviu TeG-ppasarel Empty
MesajSubiect: Re: Interviu TeG-ppasarel   Interviu TeG-ppasarel I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:12 am

Poza e site ala de jos ... Very Happy
Sus In jos
https://romania-starleague.forumgratuit.ro
 
Interviu TeG-ppasarel
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania Dota All Star-League :: Romania Gaming Comunity :: Interviuri-
Mergi direct la: