Romania Dota All Star-League
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romania Dota All Star-League

RD-AsL
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ana Maria - Prodan

In jos 
AutorMesaj
GG.Hacker
Super Admin
Super Admin
GG.Hacker


Posts : 44
Join date : 08/07/2009

Ana Maria - Prodan Empty
MesajSubiect: Ana Maria - Prodan   Ana Maria - Prodan I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 9:21 am

Pentru Ana Maria Prodan viata reincepe la 35 de ani, la Romantica. "De ce la Romantica? Lumea spune ca sunt nebuna, directa, asumata, fara prejudecati. Romantica e pentru femei care au trecut de 30 si nu se tem. Stiu ca acum e vremea lor, ca acum au inteles ceva despre viata si ca abia acum incepe adevarata aventura. Iar eu sunt ca ele!"

Debutul Anei Maria in televiziune s-a produs cu ani in urma, la Canal 31, unde era reporter sportiv. La Romantica, revine pe sticla pentru a prezenta alaturi de Catinca Roman si Nicoleta Voica emisiunea matinala.

Fiica renumitei interprete de muzica populara Ionela Prodan, Ana Maria este singura femeie agent de fotbalisti din Romania. Absolventa a Facultatii de Drept, a preferat piata transferurilor in locul tribunalului, dar se foloseste de diploma de avocat pentru a asista legal sportivii la incheierea contractelor.

Ana Maria iubeste fotbalul de cand se stie, pasiune mostenita poate pe linie materna – "mama mea este o sustinatoare impatimita a Universitatii Craiova." La 20 de ani, a evoluat timp de trei ani ca fundas central la o echipa de fotbal feminin din Bucuresti. Dar cariera de jucator nu i-a adus implinirea profesionala pe care si-o dorea.

Cel mai important vis implinit pentru Ana Maria sunt cele doua fetite ale ei, Rebeca si Sarah. Alaturi de ele, Ana traieste o perpetua copilarie. "Sunt un adult care inca nu indrazneste sa paraseasca definitiv copilaria."

Ana Maria va adreseaza tuturor o invitatie: "Urmariti-ne, vizitati-ne site-ul, scrieti-ne! Asa, vom incepe sa visam impreuna si vom descoperi o lume mai frumoasa alaturi de Romantica".
Sus In jos
https://romania-starleague.forumgratuit.ro
 
Ana Maria - Prodan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania Dota All Star-League :: Romania Gaming Comunity :: Fun Zone :: Vedete-
Mergi direct la: